Bolhapiac Tételek száma: 585
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2934578
12877
444
Flea Market
Vegyes bolha tétel: magyar zászló, vonaljegyek, bélyegek, képeslapok, régi evőeszközök, stb. 2933566
12878
444
Flea Market
60 db különféle laminált szivargyűrű + 6 db különféle szivarkapszula, kettőben eredeti szivar. Fa szivardobozban + A4-es berakólap két oldalán. 2788373
12879
444
Flea Market
Kalapácsfej, öntöttvas, 11x4 cm 2754968
12880
444
Flea Market
Karácsonyi csengős faforma, falra akasztható, 14x9,5 cm 2932146
12881
444
Flea Market
50 db vegyes könyvjelző, köztük reklámosak is. 2884329
12882
444
Flea Market
Padlizsán színű bársony sál. 180x50cm 2884317
12883
444
Flea Market
Indiai selyem sál, jelzett. Anyagában gyűrt. 53x180cm 2925539
12884
444
Flea Market
Hímzett vászon terítő 80x80 cm 2878690
12885
444
Flea Market
2929529
12886
444
Flea Market
Régi Ultzmann-féle fajsúlymérő, és kémcső, tokban, m 13,5 cm, m: 17 cm 2930159
12887
444
Flea Market
2929183
12888
444
Flea Market
A.W. Faber Präzisions-Rechenstäbe, régi német gyártmányú logarléc, sérült üvegrésszel, eredeti, kissé viseltes tokjában, h: 29,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft