Bolhapiac Tételek száma: 585
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2935085
12925
444
Flea Market
Réz gyertyakoppintó, h: 16,5 cm 2912606
12926
444
Flea Market
Napoleon figurális levélbontó tőr, bronz, jelzés nélkül, h: 17 cm 2890239
12927
444
Flea Market
Réz dohánytartó, sas motívummal, belül erősen kopott, jelzés nélkül, 7x5 cm 2929101
12928
444
Flea Market
3 db szép állapotú fém névjegykártya tartó + 3 sport és reklám kulcstartó 2893310
12929
444
Flea Market
Hangvilla, kopásokkal, h: 14 cm 2788330
12930
444
Flea Market
Régi fém diótörő, h: 14,5 cm 2857497
12931
444
3800
Flea Market
Óralánc és fonott nyaklánc 50 cm 2935270
12932
444
Flea Market
2 db alpakka tálaló kanál és villa 17 cm, 14 cm 2907154
12933
444
Flea Market
Bőr szivartartó, 2 helyes, szép állapotban, h: 18,5 cm 2816161
12934
444
Flea Market
5 db indiai faragott szappankő/zsírkő állatfigura, h: 3,5-7 cm 2907824
12935
444
Flea Market
2 darab régi bicska, egyik jelzéssel, kopással, h: 19-20 cm 2905531
12936
444
Flea Market
Bem József asztali zászló 24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft