Bolhapiac Tételek száma: 585
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2934139
12961
444
30000
Flea Market
Fűzhető korall gyöngyök, 327 g 2842323
12962
444
Flea Market
Rotring toll és ceruza műanyag tokban 2927129
12963
444
Flea Market
Ásvány nyaklánc és karkötő, szép állapotban 2912342
12964
444
Flea Market
Mester János és Társa Budapest alumínium üvegvágó, jelzett, h: 10,5 cm 2927533
12965
444
Flea Market
Utolsó vacsora jelenettel bronz medál, hibátlan, jelzés nélkül, 7,5x7,5 cm 2840202
12966
444
5500
Flea Market
2930797
12967
444
Flea Market
Ón felespohár készlet, 6 db, jelzéssel, minimális kopással, m: 4,5 cm 2904417
12968
444
Flea Market
1940 "Steril gaze" kötszer, gyártja: az Országos Egészségügyi Anyagraktár Rico Magyar Kötszerművek Rt., Bp. (Vadász Miklós drogéria, Hódmezővásárhely címkéjével). Bontatlan, kissé sérült csomagolással. 2934725
12969
444
Flea Market
3 db öngyújtó + alkatrész, közte Mini Fox Austria öngyújtó 2925857
12970
444
Flea Market
Retró barométer, fa-fém-műanyag, kisebb kopásnyomokkal, 11x10x4 cm 2924426
12971
444
Flea Market
2924430
12972
444
Flea Market
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft