Bolhapiac Tételek száma: 585
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2580586
13009
444
Flea Market
4 db nyaklánc, kagyló, bizsu, üveg, kopásnyomokkal, h: 40-100cm 2580583
13010
444
Flea Market
2927358
13011
444
Flea Market
Egy pakli erotikus kártya francia kártya 2835747
13012
444
Flea Market
Ezüstözött cukorfogó, jelzett, h: 10 cm 2835746
13013
444
Flea Market
Tibeti amulett medálba foglalva, 5x3 cm 2925463
13014
444
Flea Market
2927773
13015
444
Flea Market
3 darab bizsu: nyaklánc, gyűrű 2927777
13016
444
Flea Market
2 bizsu nyaklánc, fém, szép állapotban 2935273
13017
444
Flea Market
cca 1950 Egy zacskónyi vasutas zubbony gomb 2857499
13018
444
Flea Market
Diótörő, masszív fém 14 cm 2767568
13019
444
Flea Market
2644432
13020
444
3800
Flea Market
Régi, fém diótörő, h: 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft