Bolhapiac Tételek száma: 585
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2833524
13021
444
Flea Market
Régi fém diótörő, h: 14 cm 2932844
13022
444
Flea Market
2933376
13023
444
Flea Market
Régi tollhegyek, kb. 50 db, Clubmaster szivarkás fémdobozban, 9x8,5x1,5 cm 2932839
13024
444
Flea Market
Hemos kétszínű golyóstoll 2872825
13025
444
Flea Market
2 db kaucsuk karkötő fém szerelékkel, d: 7 cm 2903223
13026
444
Flea Market
Díszes fém karperec, türkiz berakásokkal (egy hiányzik), d: 6 cm 2536704
13027
444
Flea Market
Ametiszt gyöngyökből készült fülbevalópár, h: 3 cm 2789217
13028
444
Flea Market
5 db fém lánc, közte óralánc is, kopott, h: 45-83 cm 2848506
13029
444
Flea Market
2 aranyozott mágneses karperec 2848509
13030
444
Flea Market
2 db bizsu nyaklánc 60 cm, 90 cm 2928743
13031
444
Flea Market
XMI - 901 réz emlékkard dísz 16 cm 2934184
13032
444
Flea Market
Fém dísz öntvény: Veronai San Zénó motívuma, 8,5×9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft