Bolhapiac Tételek száma: 585
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2927798
13045
444
3400
Flea Market
2 miniatúra: kínai harang, patkó.h: 4-8 cm 2927101
13046
444
Flea Market
4 db bizsu szív medál egy lánccal 2589011
13047
444
Flea Market
Fülhallgató, cserélhető szilikonnal 2907165
13048
444
Flea Market
Mandzsetta és nyakkendőtű szett eredeti dobozában 2927999
13049
444
Flea Market
Rekeszzománc díszítésű mini cloissone váza, kis kopásnyomokkal, m: 8 cm 2933419
13050
444
Flea Market
2933809
13051
444
Flea Market
1896 1K érme + 1893 "Magyar Királyi Váltópénz" feliratú érme, másik oldalán Kossuth Lajos időskori arcképe üveg félgömbbe illesztve + kis majom / medve figura, egy láncszemre akasztva, modern fém dobozkában 2748275
13052
444
Flea Market
Retró szíves nyaklánc, h: 82-89cm 2747944
13053
444
Flea Market
Zománcos, fém gyűrű, kopott, m: 59 2747289
13054
444
Flea Market
Kagylós fülbevaló, arany színű szereléken. h: 7,5 cm 2747276
13055
444
Flea Market
Retró mandzsettagomb pár. 2749406
13056
444
Flea Market
Gyöngy nyaklánc, díszes üveg ékítésekkel. h: 43 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft