Bolhapiac Tételek száma: 585
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2747279
13069
444
Flea Market
Retró mandzsettagomb pár. 2747280
13070
444
Flea Market
Retró mandzsettagomb pár. 2749372
13071
444
Flea Market
Vörös ónix nyaklánc, h: 50 cm 2873056
13072
444
6500
Flea Market
Zöld turmalin rudak kvarc kristályban, 6 x 4 x 3,5 cm, 140g, Brazília 2873067
13073
444
8500
Flea Market
Cirkónia kristály, 5,5 x 5 x 3 cm, 58g, Madagaszkár 2873054
13074
444
Flea Market
Magnezit kristályok glimmerit közeten, 10 x 6,5 cm, Ausztria (Zillertal) 2873068
13075
444
8500
Flea Market
Variszcit polírozott szelet, 10 x 6 x 8 cm, 102g, Ausztrália 2836251
13076
444
4200
Flea Market
Régi, galléros dugóhúzó XIX. sz. 13 cm 2929819
13077
444
Flea Market
2 db török olvasó, imalánc műanyag cca 1960 2929824
13078
444
Flea Market
Nyaklánc korall, lapis lazuli, bőrgyöngy 38-40 cm 2934145
13079
444
Flea Market
Dísztőr markolat, tűzi aranyozott, kőhiánnyal, h: 6 cm 2285205
13080
444
Flea Market
Martin Sonne borkiöntő, h: 9,5 cm + fém nyitó, h: 14,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft