Bolhapiac Tételek száma: 585
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2925469
13081
444
Flea Market
Gyökérpipa jó állapotban 13 cm 2580567
13082
444
Flea Market
3db fém karperec, kopott, d:65mm 2722104
13083
444
4400
Flea Market
Nemesacél nyaklánc, h: 52 cm 2722113
13084
444
3400
Flea Market
Fém óralánc 1db, fém nyaklánc, 3 db, h: 38 cm 2862907
13085
444
Flea Market
Elefántfejes aranyszínű fém bross, 6,5x6 cm 2909459
13086
444
Flea Market
Bizsu nyakláncok, gyöngysorok, karkötő, össz. 6 db 2816231
13087
444
Flea Market
Tejkvarc és ónix nagy szemű nyaklánc, h: 55 cm 2935092
13088
444
Flea Market
Adidas aranyozott toll, nyakkendőcsipesz és mandzsetta szett, eredeti dobozában 2815770
13089
444
Flea Market
"DON" dombornyomott motoros fém öngyújtó, töltésre szorul 2935178
13090
444
Flea Market
Üveg díszítésű palackdugó, kis kopásnyomokkal, h: 12,5 cm 2909464
13091
444
Flea Market
Díszes fém karperec kőberakással, némi kopással 2926520
13092
444
Flea Market
Ray Ban napszemüveg, jó állapotban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft