Bolhapiac Tételek száma: 585
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2929510
12594
444
Flea Market
Régi ágytakaró, szép állapotban, cca 190x140 cm 2868082
12595
444
4600
Flea Market
Réz és üveg asztali lámpa, működőképes, 29 cm 2810894
12596
444
Flea Market
Bonyhádi zománcozott fém zsírosbödön, cca. 5 l, jelzett, kisebb kopásokkal, m: 23 cm 2747636
12597
444
Flea Market
1987 Gustav Barthel német (NDK) gyártmányú benzines forrasztólámpa, fém és bakelit, 0,5 l űrtartalom. Jelzett, korának megfelelő, használt állapotban, m: 18,5 cm 2747607
12598
444
Flea Market
Nagyméretű hurkatöltő, fém és fa, kopottas, rozsdafoltos, h: 48 cm 2835738
12599
444
4200
Flea Market
5 db régi alpakka, réz és fém tál, tálca, kínáló. Benne ezüstözött is 10-29 cm-ig. 2836292
12600
444
5500
Flea Market
5 db selyem asztali zászló: Kínai, magyar, szovjet, stb 28 cm 2836371
12601
444
2200
Flea Market
2898252
12602
444
Flea Market
Bolha tétel, 3 db: Hagenuk vezeték nélküli vonalas telefon, adapterrel, használt állapot + TM-032 Wireless (vezeték nélküli) fejhallgató, jó állapotban, USB-vel, eredeti dobozában + Retró higanyos fali hőmérő, kopásnyomokkal. Vegyes méretben, nincsenek kipróbálva. 2788132
12603
444
Flea Market
2 db régebbi, egyedi vállfa, koruknak megfelelő állapotban 2788147
12604
444
Flea Market
Retró szovjet úti vasaló, eredeti tokjában, használatlan állapotban, 29,5x6,5x6,5 cm 2787743
12605
444
Flea Market
Diehl áram időzítő kapcsoló Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft