Kétrészes kínáló. Üveg, fém, jelzett, angol XX.sz. 21 cm, m: 22 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/444/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500016/Ketreszes-kinalo-Uveg-fem-jelzett-angol-XXsz-21-cm-m-22-cm~II2926138
2926138
12556
444
Flea Market
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Kétrészes kínáló. Üveg, fém, jelzett, angol XX.sz. 21 cm, m: 22 cm
: nagy_andras