Bolhapiac Tételek száma: 585
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2926406
12546
444
Flea Market
Ónix delfin szobor, kopásokkal, jelzéssel, m: 13 cm 2926412
12547
444
Flea Market
Színes tehén persely, műanyag, kulccsal, kis kopással, 18x13 cm 2926411
12548
444
Flea Market
Réz hintaszék, kis javítással, jelzés nélkül, m: 17,5 cm 2925533
12549
444
Flea Market
7 db új férfi nyakkendő csomagolva 2925500
12550
444
Flea Market
Faragott fa ládika, benne 10 db fa karkötő. Doboz mérete 26x15x8 cm 2926133
12551
444
Flea Market
Cacharel eau de toilette parfüm 50 ml bontatlan dobozban 2925504
12552
444
Flea Market
Festett fa cigaretta tartó láda, benne nagynevű alkatrésszel 21x13 cm 2925530
12553
444
Flea Market
Kétoldalas nagyítós tükör bakelit szegéllyel, dobozában 24 cm 2926150
12554
444
Flea Market
Lakkozott fa doboz, belül színes béléssel tükörrel 15x26 cm 2926170
12555
444
Flea Market
Afrikai akt bronzírozott spiáter fali dísz. Kopással 26 cm 2926138
12556
444
Flea Market
Kétrészes kínáló. Üveg, fém, jelzett, angol XX.sz. 21 cm, m: 22 cm 2926104
12557
444
Flea Market
Hordozható háromágú réz gyertyatartó m: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft