XVIII sz. vége - XIX. sz. eleje: Jakobinus-fa a Martinovics-mozgalom elítéltjeiről. Akvarell-tus, jelzés nélkül, a lap alsó széle kissé sérült, egyik sarka enyhén gyűrődött, néhány apró folttal. Lapméret: 23,5x33,5 cm. Rendkívül ritka!
1830 Hirdetmény a ,,Felséges Királyi Erdélyi Kormányszék parancsolatából", Árgyér-Hádfi Tódor brassói kereskedő pórul járt hitelezőinek ügyében, kézirat egy oldalon
cca 1835-1848 "Est Josephus Boda ..." Kézzel írt gyűjtemény feltehetőleg Boda József nevű személy által, egykorú neves és kevésbé neves szerzők munkáiból, közte:Pákh Albert, Berzsenyi Dániel, Kölcsey Ferenc, Kisfaludy Sándor, Kisfaludy Károly, Eötvös József, Bajza József, Petőfi Sándor, Vörösmarty Mihály, és mások. Benne a Petőfi "Nemzeti daljával," és felelős magyar minisztérium névsorával. Nem t...
cca 1890 Dunakeszi? Tóthfalusi Doleviczény Irén úrhölgy nyaralójának komplett látványtervei, 6 db látványterv 4 táblán Oszvaldik Gyula (1884-?) műépítész tervei Táblák mérete 40x32 cm
cca 1890 a Budapst II. Fő utca 12. számú ház kovácsoltvas korlátainak és épületdíszeinek terve. Akvarell, papír, Ismeretlen kovácsoltvas műves terve 80x40 cm hajtva
1897 Budapest Székesfőváros a Magyar Állam ezredéves fennállásnak megünneplésére 1896 május 11-én tartott ünnepélyes rendkívüli közgyűlése. Bp., 1897. Székesfvárosi házinyomda. 20p.
1902 Oszvaldik Gyula (1884-?) műépítész (Pl Dunakeszi Szent Mihály templom építésze) kőműves mesteri bizonyítványa. Nagy méretű dekoratív oklevél 55x66 cm Kis szakadással hajtva