1969 Márkus László (1927-1985) Kossuth- és háromszoros Jászai Mari-díjas színművész, érdemes és kiváló művész autográf levele, benne meg nem küldött gyászjelentés miatti mérgelődésével, aláírással.
1970 Lénárd Sándor (1910-1972) orvos, művelődéstörténész, költő, író, műfordító, klasszika-filológus, gasztrotörténész autográf sorai Baksa-Soós Anna részére, aláírással.
1970 Bp., Agrárgazdasági Kutató Intézet fejléces levélpapírjára írt, gépelt levél, Erdei Ferenc (1910-1971), az Agrártudományi Kutató Intézet igazgatója, korábbi miniszter (földművelésügyi, igazság- és belügyminiszteri pozíciót is betöltött) autográf aláírásával. Kissé sérült, koszos.
1971? Nádas Péter (1942-) Kossuth-díjas író, drámaíró autográf képeslapja, aláírásával, Sváby Lajos (1935-2020) Kossuth-díjas festő részére, "Kedves Lajos" megszólítással.
1975 Sárdy Brutus (1892-1970) festőművész emlékkiállítás kiállítási emlékkönyve. Bp., Magyar Nemzeti Galéria 1975. ápr. 11-27. Benne számos bejegyzéssel, közte néhány ismert emberrel is, pl.: Halasi Horváth István festőművész. Kiadói nyl-kötés.
1975 Anna Margit (1913-1991) festőművész, Ámos Imre festőművész feleségének köszönő sorai képeslapon Zádor Anna (1904-1995) Kossuth-díjas művészettörténész és Ágnes (Zádor Ágnes?) részére
1976 Radnóti Miklósné Gyarmati Fanni (1912-2014) kézzel írt, levelezőlapja Vértes O. András (1911-1997) nyelvész részére Osloból, privát témákról Fifi aláírással
1979 Bp., Agrártudományi Egyetem Növénytani és Növényélettani Tankszék fejléces levélpapírjára írt, gépelt köszönő levél, Hortobágyi Tibor (1912-1990) mezőgazdász, egyetemi tanár autográf aláírásával