1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" hadifém változatú kitüntetés mellszalag nélkül, szignó nélkül T:VF,F Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" war metal variant decoration without ribbon and signature C:VF,F NMK 137.
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:AU patina, kis ph Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon. Sign.:Tautenhayn C:AU patina, small edge error NMK 137.
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés nem hozzá illő mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:XF,VF Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration with not matching ribbon. Sign.:Tautenhayn C:XF,VF NMK 137.
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914. "M. Kir. Pozsonyi 13. Honvédgyalezr (Honvéd Gyalogezred)" Zn sapkajelvény, "BRÜDER SCHNEIDER WIEN 5" gyártói jelzéssel (54x32mm) T:AU Austro-Hungarian Monarchy ~1914. "M. Kir. Pozsonyi 13. Honvédgyalezr (Honvéd Gyalogezred)" Zn cap badge with "BRÜDER SCHNEIDER WIEN 5" maker's mark (54x32mm) C:AU
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:VF patina, ph. Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration with hallmark on edge and ribbon. Sign.: Tautenhayn C:VF edge error, patina NMK 133.
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" eltérő portréval, jelzetlen Ag kitüntetés T:XF patina Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration without hallmark C:XF patina NMK 133.
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn + 1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött bronz kitüntetés fül és mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:VF,AU patina, ph. Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon. Sign.:Tautenhayn + Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IIn...
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "I. Hadsereg - Karácsony a fronton 1914" fém jelvény, "GUSTAV GURSCHNER" gyártói jelzéssel (41x27mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1914. "I. Armee - Weihnachten im Felden 1914" metal badge, with "GUSTAV GURSCHNER" maker's mark (41x27mm) C:AU
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1915. "11. Hadsereg - Egyesült erővel" bronz sapkajelvény (27x19mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1914-1915. "11. ARMEE - MIT VEREINTER KRAFT" bronze cap badge (27x19mm) C:AU