1960-1976. (3xklf) "A Haza Szolgálatáért Érdemérem bronz, ezüst és arany fokozata" zománcozott, ezüstözött, aranyozott bronz kitüntetése mellszalagon, eredeti tokban, igazolvánnyal + "15-20-25 év a Haza Fegyveres Szolgálatában" műgyantás, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban, igazolvánnyal (3x) T:1- NMK 696, 624.
~1960-1980. 8db-os vegyes katonai kitűző, jelvény és sapkajelvény tétel, közte ~1973. "25 éves az MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség)" műgyantás, aranyozott fém kitűző (22x16mm) T:AU,XF
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban T:UNC kissé sérült tok NMK 696.