Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10639.
Olvashatatlan (Koch?) jelzéssel: 9 db karancsi (dél-baranyai) életképek, viseletek, a német nemzetiség soraiból, részben nyelvjáráshot hasonló német nyelvű címekkel feliratozva, fametszet, papír, lap teteje kartonra kasírozva, 18x12 és 19x18 cm közötti méretekben
10643.
Olvashatatlan jelzéssel: 2 db I. világháborús életkép osztrák-magyar katonákkal. Rézkarc, papír. Paszpartuban, üvegezett fakeretben, 15x12 cm és 16,5x20,5 cm
10645.
3 db szocreál, munkásmozgalmi témájú grafika: Barczi Pál (1933-2003): Munkástömegek a szovjet pavilon előtt. + Olvashatatlan jelzéssel: Schönherz Zoltán perében tanúvallomást tesz Bajcsy-Zsilinszky Endre; Az MSZMP agrárprogramját vitatják. Rézkarc, karton, jelzettek, a kartonon foltokkal, 19,5x29 cm