Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 225
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2935690
10718
445
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Rózsa. Akvarell, papír. Foltos. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 24,5x14,5 cm. 2766656
10719
445
13000
Jelzés nélkül: Mediterrán város. Olaj, farost. 40x30cm 2886946
10720
445
19000
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz végén/XX. sz. elején működött festő alkotása: Mandolinos énekes. Olaj, vászon, fakeretben, 59×31,5 cm 2886930
10722
445
Jelzés nélkül. Antik romok. Olaj, karton. Fakeretben. 26x38 cm 2895423
10723
445
Jelzés nélkül: Női akt. Olaj, farost, erősen sérült keretben, 35x25 cm 2812459
10724
445
Jelzés nélkül: Strandolók. Olaj, farost, dekoratív fakeretben, 28×45 cm 2812490
10725
445
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, farost, dekoratív fakeretben, 34×22 cm 2769593
10726
445
Jelzés nélkül: Arckép. Kréta, papír. Kartonra kasírozva. 22,5x18,5 cm 2943371
10727
445
6 db akvarell és nyomat vegyes témákkal. kb 25x32 cm 2915160
10728
445
Jelzés nélkül: János vitéz illusztrációk, 11 db. Fametszet, hártyapapír, gyűrődésekkel, 17×12 cm 2922678
10729
445
15000
Jelzés nélkül: Asztaltársaság. Ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 29x42 cm 2796875
10730
445
Jelzés nélkül: Jelenet. Vegyes technika, papír. Kissé sérült. 42x50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft