Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 225
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2883713
10731
445
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 35,5×25,5 cm 2799230
10732
445
Jelzés nélkül: Absztrakt csendélet. Olaj, karton. 21x32,5 cm 2822255
10733
445
Jelzés nélkül (Koch Ernő?): Vár. Fém nyomódúc, 28,5x43,5 cm 2897383
10734
445
Jelzés nélkül: Gesztusok. Olaj, farost, hátoldalán Ladányi László felirattal, fakeretben, 60x50 cm 2897472
10735
445
Jelzés nélkül: Afrikai akt. Ceruza, papír, feltekerve, törésnyomokkal, 83×59 cm 2873282
10736
445
Jelzés nélkül: Enteriör. Akvarell, papír, Üvegezett keretben 29x36 cm 2864432
10737
445
5500
Jelzés nélkül, Deák Ébner Lajos után: Hazafelé. Olaj, vászon, fakeretben. 57x81 cm 2873279
10738
445
5500
Jelzés nélkül. Városi utca. Akvarell, papír, üvegezett keretben 40x29 cm 2821236
10739
445
15000
Jelzés nélkül: Remington. Olaj, vászon, 80x50 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft