Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 225
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2938678
10573
445
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Somogyi jelzéssel: Női portré, 1940-es évek. Ceruza, papír. Üvegezett, kopott fakeretben, 30×21 cm 2938662
10574
445
Bene Géza jelzéssel: Kertesház. Akvarell, ceruza, papír, foltos. Üvegezett fakeretben. 14,5x24,5 cm 2938622
10575
445
Erdélyi jelzéssel: Városrészlet, 1958. Olaj, farost, fakeretben. 18x23,5 cm 2937926
10576
445
28000
Boldizsár jelzéssel: Fekvő női akt. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 54x74 cm 2937917
10577
445
15000
Pólya T jelzéssel: Korcsolyázó gyerekek. Olaj. karton. Dekoratív műanyag keretben. 37,5x78 cm 2937661
10578
445
Vörös L jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. 70x49,5 cm. Fakeretben. 2936937
10579
445
Gáspárdy A. (?-?) jelzéssel, XX. sz. első fele: Asztali csendélet. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 23×27,5 cm 2936867
10580
445
KNL jelzéssel: Sci-fi lény. Tus, papír. Paszpartuban. 16,5x11 cm 2935608
10581
445
Balla B jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon, sérült. 44x56,5 cm 2935607
10582
445
Ország Lili jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Olaj, farost. Apró sérüléssel. 50x40 cm 2935609
10583
445
Koszkol Jenő jelzéssel: Vitorlás. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. 39x67 cm 2935610
10584
445
15000
Mednyánszky jelzéssel: Vitorlás. Olaj, vászon. Javított. Dekoratív, sérült fakeretben. 60x80 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft