10709.
445. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Jelzés nélkül, XX. sz eleje: Táj. Olaj, falemez. Kissé sérült. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. Hordozó hátoldala M. Kir. Dohánygyár Bp., Ferenczváros logóval. 12x20,5 cm