10517.
445. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
60 000 Ft
162,16 EUR, 176,47 USD
Munkácsy Mihály festménye után, ismeretlen festő: Vihar a pusztán. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán autográf felirattal 1957-ből. Faragott fakeretben. 86x121 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!