10550.
445. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
2 400 Ft
Paulovits Pál (1892-1975): Halászbástya. Rézkarc, papír, körbevágva, kartonra kasírozva, utólagos jelzéssel, üvegezett fakeretben, 19×29,5 cm