Tornyai jelzéssel: Kompozíció. Olaj, karton. 12,5x19 cm. Dekoratív fak... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/445/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Tornyai-jelzessel-Kompozicio-Olaj-karton-12-5x19-cm-Dekorativ-fakeretben~II2938602
2938602
10662
445
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
12 000 Ft 31,83 EUR , 34,29 USD
Leírás: Tornyai jelzéssel: Kompozíció. Olaj, karton. 12,5x19 cm. Dekoratív fakeretben.
: tg