Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 225
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2814833
10598
445
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Poll H jelzéssel: Csendélet. Vegyes technika, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 34x23,5 cm 2648214
10599
445
14000
Vörös jelzéssel: Virágok. Olaj, farost, enyhén sérült fa keretben, 50x70 cm 2920179
10600
445
28000
Rácz J jelzéssel: Tanya. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 60x80 cm 2903508
10601
445
15000
Benke S. jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon. Keretben. 50x60 cm 2895477
10602
445
RR jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, 26x26 cm 2820809
10603
445
Simon jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 35x27,5 cm 2824184
10604
445
Szabadi jelzéssel: Virágos csendélet. Olaj, vászon. keret nélkül. 50x40cm 2770144
10605
445
Weber K jelzéssel: Ház. Akvarell, papír, kissé foltos, fakeretben, 23×30,5 cm 2820805
10606
445
H Hohenberger jelzéssel: Grafengehaig (Bajorország). Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 39x28 cm 2824294
10607
445
Berkes Gyula 951 jelzéssel: Alpesi tó. Akvarell, papír, keret nélkül, a festék több helyen lekopott, foltos, szakadt 32x42 cm 2915157
10608
445
Totomci 95 jelzéssel: Kompozíció. Akvarell, papír, Üvegezett keretben 26x32 cm 2661300
10609
445
E.Z. Alex jelzéssel: Elvgren (Pin-up női akt). Olaj, vászon, javított, szakadással, 50x40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft