Festmények és grafikák Tételek száma: 510
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2945473
10144
445
Dr. Fehérné Varga Ágnes divatrajz, ceruza, akvarell, papír, hátoldalán jelezve, 29x18 cm 2936721
10145
445
Fejes István (1940-1982): Örvényes télen. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (93/100), kissé foltos, 29x39 cm. 2935884
10146
445
Fejér Ferenc (1951-): Váci utcarészlet. Ceruza, papír, jelzett a hátoldalán, 15,5x23 cm 2940090
10147
445
40000
Fejéregyházi (Muresán) László (festő, rajztanár, működött a XX. sz. első felében): Vegyes festmények, grafikák, vázlatok, több mint 100 db. Nagyvárad-Gödöllő, 1910-1930 körül. Vegyes technika, papír, vegyes méretben és állapotban. 2942832
10148
445
4200
Feledy Gyula (1928-2010): Mányoki Rákóczi udvarában. Rézkarc, papír, jelzett. 20x29 cm 2925739
10149
445
34000
Feledy Gyula (1928-2010): Sárkányölő. Vegyes technika, papír. E.D.A jelzett, sorszámozott II/V. művészpéldány. Jelzett, dedikált Üvegezett fakeretben. 42x35 cm 2819435
10150
445
Fett Jolán (1927-2009): Női portré. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 39×29 cm 2936503
10151
445
Fodor József (1935-2007): Kert (Hódmezővásárhely?), 1961. Pasztell, papír, jelzett, 43x61 cm 2897708
10152
445
Forintos Anna (1937-2021): Önarckép, 1999. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 37x30 cm 2884418
10153
445
24000
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. 42×28 cm / Magda Frank (1914-1997): Composition. Screenprint on paper, signed. 42×28 cm. 2768197
10154
445
22000
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (24/40), lapméret: 35x50 cm 2936594
10155
445
Fülöp György (1923-): Obersovszky Gyula 25. születésnapjára, 1954 (karikatúra). Tus, akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozott. Kissé foltos. 20,5x30 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft