Festmények és grafikák Tételek száma: 510
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2936842
10168
445
Gera Éva(1923-1996): Virág az ablakban. Színes linó, papír, jelzett, 24×20 cm Üvegezett keretben, alján folttal 2939695
10169
445
Gergely Pál (?-?): Őszi színek. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban, 27×39 cm 2938501
10170
445
Gibellini, Luisa (1950-): Repülés az égen. Akvarell, papír. Jelzett. 56,5×38 cm 2839271
10171
445
24000
Gráber Margit (1896-1993): Varrónő, 1956. Kréta, szén, papír, jelezve balra lent, lap teteje papírra kasírozva, papír teteje kartonra ragasztva. Karton hátoldalán autográf felirattal. Papír hátoldalán 1990 előtti MNG kiviteli és Vámhivatali pecséttel. 24×32 cm. 2839188
10172
445
42000
Gráber Margit (1896-1993): Gondolkodó lány, 1982. Pasztell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 61×43 cm. 2839129
10173
445
Gráber Margit (1896-1993): Fekvő női akt. Szén, papír, jelezve jobbra lent. Lap bal széle kissé sérült. 24×33 cm. 2805645
10174
445
Stefan Grecu (?-?): Halászbástya, Budapest. Vegyes technika, papír, jelzett, 50x54 cm 2942279
10175
445
Gross Arnold (1929-2015): Búcsú a nyártól. Fakszimile grafika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×23,5 cm 2644218
10176
445
80000
Gulyás Dénes (1927-2003): Szigliget. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. Szélein apró sérülésekkel. 60x80 cm 2644257
10177
445
100000
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2939349
10178
445
14000
Guti Emese (1932-): Holdfény. Akvarell, gouache, papír, jelzett. Kiállítva: Kassák Könyvtár, Bp., 2002. Üvegezett fakeretben, 47x37 cm 2943320
10179
445
Gy. Molnár István (1933-2010): Absztrakt kompozíció. Rézkarc, papír, jelzett 10x11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft