Festmények és grafikák Tételek száma: 510
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2937671
10192
445
Hertay Mária (1932-2018): Napraforgó. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 70x22 cm 2846231
10193
445
22000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 37x27 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, E.A. artist's proof, 37x27 cm. 2850782
10194
445
140000
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
2798287
10195
445
70000
Hetényi Tibor (1891-1977): Abszatrakt kompozíció. Olaj, papír, jelzés nélkül, jobb alsó sarkában kissé sérült, paszpartuban, hátoldalán feliratozott, 83x57 cm 2819504
10196
445
60000
Hetényi Tibor (1891-1977): Hölgy sárga ruhában. Akvarell, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, hátoldalán feliratozott, 83x53 cm 2773571
10197
445
46000
Hetényi Tibor (1891-1977): Színes táj. Olaj, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, hátoldalán névvel feliratozott, 39,5x59,5cm 2897210
10198
445
Hévizi Éva (1946-): Életfa. Linómetszet, papír, jelzett. Kissé foltos. Paszpartuban. 30x24 cm 2921569
10199
445
Hincz Gyula (1904-1986): Ellenforradalom 1956. Rézkarc, papír, jelzett. 20×29 cm. 2939366
10200
445
Horváth Annamária (?-): Vízparti táj. Akvarell, papír. Dekoratív, sérült fakeretben. 38x48,5 cm 2939345
10201
445
Horváth Annamária (?-): Táj. Akvarell, papír. Dekoratív, sérült, üvegezett fakeretben. 43x56 cm 2936596
10202
445
Horváth G. Andor (1876-1966): Kukoricahámozó. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. 25×34 cm 2866658
10203
445
40000
Horváth G. Andor (1876-?): Mulatozók. Olaj, vászon, egy kis szakadás, jelzett, sérült keretben, 60×80 cm
Budapesten Karlovszky Bertalan, Lotz Károly tanítványa volt, majd Bécsben
folytatta tanulmányait a Képzőművészeti Akadémián. 1897-tól szerepelt műveivel a Műcsarnokban
és a Nemzeti Szalonban. Egy művét őrzi a Magyar Nemzeti Galéria. / oil on canvas, signed, with small damage, framed Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft