Festmények és grafikák Tételek száma: 510
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2756368
10312
445
48000
Lux Antal (1935-): Önarckép, 1974. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (2/10). 33x40 cm. 2922692
10313
445
M. Szűcs Ilona (1925-): Színes táj. Akvarell, papír, jelzett, 29x41,5 cm, üvegezett fakeretben. 2603057
10314
445
70000
Macskássy Izolda (1945-2021): Emberpár. Selyemkollázs, jelzett. Üvegezett fakeretben. 55x35 cm. 2935525
10315
445
Magén István (1950-): Napimádó. Akvarell, papír, Jelzett, 61x42 cm 2935526
10316
445
Magén István (1950-): Világról világra, Szitanyomat, papír jelzett, sorszmozott 30/30 57x39 cm Foltos alul 2942778
10317
445
5500
Magyar József (1936-): Emberpár (olvashatatlan címmel). Tempera, papír. Jelzett. Paszpartuban. 37,5x28 cm 2768746
10318
445
Makó András (1959-): Őszi táj. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 37x18 cm 2942924
10319
445
15000
Peg Maltby (1899-1984): Ausztrál kisfiú, Nerida portréja. Olaj ,farost, jelzett, 38x28 cm 2875574
10320
445
55000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (19/40). 45,5x34 cm / serigraphy on paper, signed, numbered (19/40) 2875558
10321
445
55000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (18/40). 45,5x34 cm / serigraphy on paper, signed, numbered (18/40) 2819557
10322
445
60000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Fekete-kék kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (19/40). 45,5x34 cm 2873199
10323
445
38000
Markó Erzsébet (1947-): Táj. Olaj, farost, jelezve balra lent, fakeretben, 50x90 cm / oil on wood fibre, signed, framed Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft