Festmények és grafikák Tételek száma: 510
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2798896
10336
445
Moshammer György (1911-1970): Serényfalva (Őszi táj). Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 30x42 cm 2874270
10337
445
Móra László (1947-): Tóth Ilona, 1956-os mártír emlékképe. Olaj, vegyes technika, applikáció, farost, jelezve balra lent. Egyedi, kissé sérült fakeretben. 54,5x69,5 cm 2944149
10338
445
24000
Muzsinszki Nagy Endre (1886-1975): Jézus. Olaj, fa. Jelzett. Kissé foltos. Dekoratív, sérült fakeretben. 47,5X24 cm 2851336
10339
445
Müller Árpád (1961-2006): Orvos. Rézmetszet, merített papír, jelzett, 71/100 számozással. 7×5,5 cm. 2919712
10340
445
N. Virók Csilla (1955-2014): Kereszt. Pasztell, papír, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 47x30 cm 2939548
10341
445
Nagy Barbara (1976-), 4 db mű: Arcképek. Szén, ceruza, papír, jelzett, 31,5x23,5 és 43x30,5 cm közötti méretekben 2791983
10342
445
260000
Kikiáltási ár:
260 000 Ft
2903138
10343
445
Nagy Lajos (1956-): Ülő akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 61x42,5 cm 2500268
10344
445
4800
Nagy Lajos (1956-): Kalapos hölgy. Pasztell, papír, jelzés nélkül. 57x42,5 cm 2903135
10345
445
Nagy Lajos (1956-): Álló akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 61x42,5 cm 2915026
10346
445
Nagy Nándor (1894-1979): Nyárádszentanna (Erdély), 1927. Kézzel színezett linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 14×10 cm. Ritka! 2915009
10347
445
Nagy Nándor (1894-1979): Tabán, 1926. Kézzel színezett linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 9×13 cm. Ritka! Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft