Festmények és grafikák Tételek száma: 510
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2945731
10348
445
28000
Nagy Sándor Zoltán (1941-): Absztrakt kompozíció, 1981. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 36×41 cm 2908456
10349
445
Németh András (1941-): Szürke aszat. Színes linómetszet, papír, jelzett, EA művészpéldány. d: 29 cm Kartonon 2940479
10350
445
40000
Nolipa István Pál (1907-1986): Előkészítő terem (szocreál festmény), 1964. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Feltekerve, sérült. 80x100 cm 2870864
10351
445
50000
Novotny Emil Róbert (1898-1975): Napos kert, 1958. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 60x85 cm / Oil on wood fibre, signed lower left. With autograph description on the reverse. Framed. 60x85 cm 2917690
10352
445
Nyáregyházi báró Nyáry Albert (1871-1933): Téli jelenet. Akvarell, karton. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 16,5×11 cm 2917661
10353
445
4200
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőszéle. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött, 17x10,5 cm 2917653
10354
445
4200
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Vízparti táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 11,5×15 cm 2917711
10355
445
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Pad a parkban. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 24×19 cm 2944339
10356
445
Olexa József (1960-): Dunai sziget. Rézkarc, papír, jelzett, egyszeri nyomat, üvegezett keretben, 20×50 cm 2944335
10357
445
3800
Olexa József (1960-): Dombos táj. Hidegtű, papír, jelzett, egyszeri nyomat, üvegezett keretben, 21×29 cm 2884968
10358
445
Ócsvár Rezső (1877-1968): Lány és fiú (illusztráció). Tus, papír, jelezve jobbra lent, 11x9 cm. 2939508
10359
445
Ősz Dénes (1915-1980): Budai vár. Színes rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett, lap széle foltos, 30×39 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft