Rácz Tibor (?-?), működött a XX. sz .első felében: Napfényes park. Akvarell, papír. Hátoldalán jelzett és autográf ajándékozási sorokkal 1935-ből. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 19x25 cm.
Rezsekné Fehér Lolly, működött 1930-40 körül, szepességi-felvidéki festő: Babák. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 61x50,5 cm. / R. Fehér Lolly, painter active around 1930-40 (from Szepes/Spis, now Slovakia): Puppets. Oil on canvas, signed lower left, damaged. Framed. 61x50,5 cm
Rét Olga (?-): Csendélet. Olaj, farost. 100x80 cm. Dekoratív fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!