Festmények és grafikák Tételek száma: 510
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2936603
10409
445
Scultéty Éva (1917-2001): Hegyvidéki táj. Rézkarc, papír, jelzett, 24,5×29 cm 2939639
10410
445
Scultéty Éva (1917-2001): Vörösfenyő. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (68/100), 24×19 cm 2918659
10411
445
4200
Simon, Blaise (Balázs) (1938-): Nagyküküllő (Erdély), 1991. Linómetszet, papír, jelzett. Kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 22x32 cm 2918653
10412
445
4600
Simon, Blaise (Balázs) (1938-): Kannásné fája, Székelyudvarhely, 1991. Linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. Paszpartu alja kissé foltos. 32x21,5 cm 2897461
10413
445
Simon Zoltán (1950-): Mátyás templom. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (9/100), feltekerve, törésnyomokkal, 19×26 cm 2856220
10414
445
6500
Solti Ircsik István (?-?): Női portré. Olaj, vászon, jelzett. Feltekerve, kisebb felületi sérülésekkel, 50x65 cm 2866672
10415
445
2200
Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa. Színes linómetszet, papír, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével, 39×30 cm 2819391
10416
445
Somlai Vilma (1938-2007): Ágas-bogas. Akvarell, papír, jelzett, a hátoldalán a művész pecsétjével, 35×50 cm 2705104
10417
445
Stettner Béla (1928-1984): Kossuth kétszázezer újonc megadását kéri - 1848. július 11.Rézkarc, papír, jelzett. 19,5x29,5 cm 2796689
10418
445
26000
Sugár Gábor (1976- ): Overdose. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével, 50×70 cm 2939033
10419
445
Szabó Vladimir (1905-1991): Mátyás templom és a Halászbástya, rézkarc, papír, jelzett, foltos. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 29x39 cm. 2904538
10420
445
46000
Szalay Lajos (1909-1995): Alakok (tanulmány). Tus, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 25×17 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft