Szegő Gizi (1902-1985): Ludas Matyiban megjelent grafikák, karikatúrák vázlatai. 15 db. Vegyes technika, papír, egy kivételével mind jelzett. Többségének hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy "Ludas Magazin" bélyegzővel. 14x19 és 20x19,5 cm közötti méretekben.
Szervátiusz Jenő (1903-1984): II. világháborús hadifogoly, feltehetően Székely János költő portréja (Borghorst, Németország, 1945). Szén, papír, jelzett. Lapszéli sérülésekkel. 35x50 cm. Proveniencia: Banner Zoltán (1932-) művészettörténész, író gyűjteményéből.
Szilárd Klára (Claire Szilard, 1921-2017): Női akt. Akvarell, tus, papír, jelzett. 35×50 cm. Proveniencia: Banner Zoltán (1932-) művészettörténész, író gyűjteményéből.