Festmények és grafikák Tételek száma: 510
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2908902
10457
445
Tibai Takáts János (1876-1943): Tabáni virágos utca, 1920-30 körül. Akvarell, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, hátoldalán Nemes budapesti képkeretező 1925-1930 körüli címkéjével. 31x44 cm. 2942689
10458
445
Tóth Ferenc (1921-2006): Don Quijote. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 42x30 cm 2942998
10459
445
Tuka László (1924-2007): Sisakvirág. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (16/100). 40×25 cm 2937755
10460
445
Tuka László (1924-2007): Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 6,5×8,5 cm 2750683
10461
445
30000
Tunyogi Szűcs Sándor (1890-1974): Balaton vadkacsákkal. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent: Tunyogi Szűcs, üvegezett fakeretben. 42,5x52,3 cm 2748355
10462
445
Tunyogi Szűcs Sándor (1890-1974): Balaton. Pasztell, papír, jelzés nélkül, lap alja kissé foltos, üvegezett fakeretben. 38x33 cm 2750682
10463
445
Tunyogi Szűcs Sándor (1890-1974): Tiszadadai falusi ház. Pasztell, papír, jelezve jobbra fent: Tunyogi, üvegezett fakeretben. 26x22 cm 2903124
10465
445
24000
Ujváry Lajos (1925-2006): Festőnő. Olaj, farost, jelzés nélkül. Fakeretben, 51x39 cm 2796143
10466
445
Ujváry Lajos (1925-2006): Templom. Olajpasztell, karton, jelzett. Fakeretben, 68×49 cm 2819462
10467
445
Ujváry Lajos (1925-2006): Kávészünet. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Vakkeret nélkül, 56x43 cm 2819475
10468
445
Ujváry Lajos (1925-2006): Portré. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Vakkeret nélkül, 51x39,5 cm 2915163
10469
445
Vadász Endre (1901-1944): Szent család (Daumier után), színezett fametszet, papír, jelzett, számozott (49/100), paszpartuban, 19x24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft