Várady Lajos (1911-1998): Horgász. Olaj, farost, jelzett, fakeretben. 78×130 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
cca 1970 "Épül az ország, épült Heves megye." Heves megyei városokat, helyszíneket (Eger, Noszvaj, Mátrafüred, Hatvan) bemutató grafikák. Eger, Heves Megyei Tanácsi Beruházó-Tervező-Kivitelező Vállalatok, 5 sztl. lev.+12 (rézkarcok, előttük feliratozott hártyapapírokkal) t. Kiadói haránt-alakú hevesi szőttes borítású egészvászon-kötés, benne PEVA könyvjelzővel, egy-két tábla szélén folttal, de alapvetően jó állapotban. Rézkarc, papír, részben (?) Veszprémi Endre (1925-2013) alkotásai, rézkarcok: 9,5×13 cm.