Festmények és grafikák Tételek száma: 510
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2821502
10495
445
15000
W. Lampl Mária (1914-2005): Sécretaire fiókja (csendélet). Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 50×40 cm 2863283
10496
445
14000
Éva Wiegisser (1946-): Jesus wird zum Tode verurteilt. Üveg festmény. Jelzett, keretben 31x25 cm 2942835
10497
445
5500
Würtz Ádám (1927-1994): Pro libertate, 1703 (Rákóczi szabadságharc). Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, 20×29,5 cm 2942019
10498
445
Würtz Ádám (1927-1994): Kaleidoszkóp (cím nélkül), 1978. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×19 cm 2945735
10499
445
Zala Tibor (1920-2004): Japán motívum (cím nélkül). Litográfia, papír, jelzett, számozott (1/10). Lapszéli apró foltokkal. Lapméret: 61×43 cm 2942718
10500
445
Zádor István(1882-1963): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25×33 cm 2893004
10501
445
2200
Zimányi Alajos (1944?-): Tiszaparti kereszt, 1997. Nyomat, tus, papír, jelzett. d: 25 cm. Paszpartuban. 2893007
10502
445
2200
Zimányi Alajos (1944?-): Tiszaparti kereszt, 1997. Nyomat, tus, papír, jelzett. 22x21 cm. Paszpartuban. 2893011
10503
445
2200
Zimányi Alajos (1944?-): Nagypéntek, 1997. Nyomat, tus, papír, jelzett. 27x18 cm. Paszpartuban. 2904422
10504
445
2200
Zimányi Alajos (1944?-): Kétarcú Tisza, 1997. Nyomat, tus, papír, jelzett. 13x26 cm. Lap teteje kartonra ragasztva. 2904364
10505
445
2200
Zimányi Alajos (1944?-): Magdalai Mária, 1997. Nyomat, tus, papír, jelzett. 24x20 cm. Paszpartuban. 2904445
10506
445
2200
Zimányi Alajos (1944?-): Vihar a Tiszán, 1996. Nyomat, tus, papír, jelzett. d: 21,5 cm. Paszpartuban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft