Festmények és grafikák Tételek száma: 510
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2904450
10507
445
2200
Zimányi Alajos (1944?-): Önéletrajz II., 1997. Nyomat, tus, papír, jelzett. 23x25 cm. Paszpartuban. 2939083
10508
445
15000
Zorkóczy Gyula (1873-1932): Hazafelé. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 25×35 cm 2939059
10509
445
50000
Zórád Géza (1896-1959): hírmondók. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 55x68 cm 2939028
10510
445
11000
Zórád Géza (1886-1944): Paraszt ház a vízparton. Olaj, karton, jelzett, keretben, 17×25 cm 2935614
10511
445
24000
Zubor Rezső (?-?), működött a XX. sz. első felében: Sétáló szerelemespár. Olaj, karton, Jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben. 63x79 cm 2938488
10512
445
Zubovits Győrkös Erzsébet (?-): "Ősi jel II.". Fanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/VII. számozással. Hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 14x7 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft