B. Hajdú László (1926-1998), 10 db vázlatrajz: Róma, Rijeka, Capri, Velence, Genf, álló női akt stb.. Golyóstoll, papír, 2 db jelzett, többi jelzés nélkül (autográf felirattal). 33×24 cm
Balla Margit (1947-): "Napéjegyenlőség. Rézkarc, papír, jelzett, Balla Margit autográf ajándékozási soraival. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 16x12 cm
Balla Margit (1947-): Pityereg az ősz (illusztráció Obersovszky Gyula verséhez). Tus, papír, jelzés nélkül, Obersovszky Gyula autográf verses soraival és szignójával. 29,5x24,5 cm. Üvegezett fakeretben.
Barabás Reismann Gizella (1893-1985): Balatonpart Balatonszabadinál, 1934. Ceruza, papír, jelzett, lapszéli apró szakadásokkal. Hátoldala Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus részére postázott képeslap Barabás Reismann Gizella autográf soraival, amelyben Balatonkenesén és Balatonszabadiban töltött idejéről és ott készült vázlatokról számol be. 10,5x15 cm
Bardócz Árpád (1882-1938): Gróf székesi Bercsényi Miklós (1665-1725) kuruc főgenerális portréja. Tus, ceruza, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. Lap széle kissé sérült. 30x24,5 cm.