Festmények és grafikák Tételek száma: 510
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2915879
10096
445
Boldizsár István (1897-1984): Galambdúc, 1965. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. 15,5x23,5 cm 2939704
10097
445
Borbély Béla (194?-2019): Őszi táj, 1987. Akvarell, papír, jelzett, 39x56 cm. 2939705
10098
445
Borbély Béla (194?-2019): Színes táj, 1988. Akvarell, papír, jelzett, 43x56 cm. 2938446
10099
445
2200
Borbély Ferenc Gusztáv (1948-): Tükörkép 4 (erotikus grafika). Ofszet, papír, jelzett. 14×20 cm 2938452
10100
445
2200
Borbély Ferenc Gusztáv (1948-): Tükörkép 3 (erotikus grafika). Ofszet, papír, jelzett. 14×20 cm 2941093
10101
445
24000
Budai Sándor (1891-1973): Pihenő lovak, 1919. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 22×27 cm 2691711
10102
445
Bukor Tibor (1967-): Hódmezővásárhelyi porta. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 40x50 cm 2945561
10103
445
3200
Burai István (1951-2017): Ikaros, 1987. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (10/50), 20×17 cm 2938440
10104
445
3800
Butak András (1948-2021): Kavicstakaró, 1988. Gipszmetszet, papír, jelzett, művészpéldány EA VII./XI. számozással. 15x20 cm. 2938436
10105
445
3800
Butak András (1948-2021): Ismeretlen út, 1988. Gipszmetszet, papír, jelzett, művészpéldány EA VII./XI. számozással. 14x19 cm. 2914441
10106
445
Cs. Kovács László (1929-2001): Portré. Tus, papír, jelzett, 39×29,5 cm. 2942830
10107
445
Csanády András (1929-): A bonchidai csata, 1704. Rézkarc, papír, jelzett. Lapszéli apró folttal. 20x29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft