Csonka János (1947-2008), 3 db mű: Vízparti tájak és hajók. Akvarell,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/445/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Csonka-Janos-1947-2008-3-db-mu-Vizparti-tajak-es-hajok-Akvarell-papir-mindegyik-jelzet~II2939207
2939207
10121
445
3200
Leírás: Csonka János (1947-2008), 3 db mű: Vízparti tájak és hajók. Akvarell, papír, mindegyik jelzett, paszpartuban, 24x15 és 15x24 cm méretekben
: ekb