Czinkotay Frigyes (1932-2018): Őszi Balaton. Olaj, fa, jelzett, hátold... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/445/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Czinkotay-Frigyes-1932-2018-Oszi-Balaton-Olaj-fa-jelzett-hatoldalan-a-muvesz-autograf-f~II2938720
2938720
10125
445
Leírás: Czinkotay Frigyes (1932-2018): Őszi Balaton. Olaj, fa, jelzett, hátoldalán a művész autográf feliratával. Fakeretben, 40x50 cm
: nagy_andras