Éles Béla, XX. sz. közepe: Napfényes erdő. Olaj, karton, jelzett, kart... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/445/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Eles-Bela-XX-sz-kozepe-Napfenyes-erdo-Olaj-karton-jelzett-kartonra-kasirozva-30x40-cm~II2939690
2939690
10137
445
4200
Kikiáltási ár:
4 200 Ft 11,14 EUR , 12,00 USD
Leírás: Éles Béla, XX. sz. közepe: Napfényes erdő. Olaj, karton, jelzett, kartonra kasírozva. 30x40 cm
: nagy_andras