Fett Jolán (1927-2009): Női portré. Akvarell, papír, jelezve jobbra le... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/445/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Fett-Jolan-1927-2009-Noi-portre-Akvarell-papir-jelezve-jobbra-lent-uvegezett-fakeretben~II2819435
2819435
10150
445
Kikiáltási ár:
9 000 Ft 23,87 EUR , 25,71 USD
Leírás: Fett Jolán (1927-2009): Női portré. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 39×29 cm
: pk