Horváth Annamária (?-): Vízparti táj. Akvarell, papír. Dekoratív, sérü... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/445/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Horvath-Annamaria-Vizparti-taj-Akvarell-papir-Dekorativ-serult-fakeretben-38x48-5~II2939366
2939366
10200
445
Leírás: Horváth Annamária (?-): Vízparti táj. Akvarell, papír. Dekoratív, sérült fakeretben. 38x48,5 cm
: nagy_andras