Kádár Katalin (1951- ): Japán leánykökörcsin. Színes rézkarc, papír, j... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/445/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Kadar-Katalin-1951-Japan-leanykokorcsin-Szines-rezkarc-papir-jelzett-szamozott-8~II2939634
2939634
10232
445
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 7,96 EUR , 8,57 USD
Leírás: Kádár Katalin (1951- ): Japán leánykökörcsin. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott: 82/100, 29,5x19,5 cm
: karap_norbert