Kiss Terézia (1928-2016): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett a karcon.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/445/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Kiss-Terezia-1928-2016-Csendelet-Rezkarc-papir-jelzett-a-karcon-Uvegezett-fakeretben-33~II2939972
2939972
10252
445
Leírás: Kiss Terézia (1928-2016): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett fakeretben. 33x38 cm
: nagy_andras