Kisújszállási István (1940-?): Tordai utca, Felsőbánya. Vegyes technik... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/445/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Kisujszallasi-Istvan-1940-Tordai-utca-Felsobanya-Vegyes-technika-papir-jelzett-48-5~II2937921
2937921
10253
445
Leírás: Kisújszállási István (1940-?): Tordai utca, Felsőbánya. Vegyes technika, papír, jelzett. 48,5x32 cm. Üvegezett fakeretben.
: nagy_andras