Kollár György (1950-1992): Kékfényű-táj, 1988. Vegyes technika, falemez, jelezve balra lent. Hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 22x25 cm