30 000 Ft
Szervátiusz Jenő (1903-1984): II. világháborús hadifogoly, feltehetően Székely János költő portréja (Borghorst, Németország, 1945). Szén, papír, jelzett. Lapszéli sérülésekkel. 35x50 cm. Proveniencia: Banner Zoltán (1932-) művészettörténész, író gyűjteményéből.