20 000 Ft
Tibai Takáts János (1876-1943): Tabáni virágos utca, 1920-30 körül. Akvarell, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, hátoldalán Nemes budapesti képkeretező 1925-1930 körüli címkéjével. 31x44 cm.